Podsumowanie 2022 roku

podsumowanie 2022 roku

Takiej liczby zagranych koncertów nie pamiętam od wielu lat. Po zakończeniu współpracy z Anną Wyszkoni przystąpiłem do realizacji długo odkładanych projektów.

Zjawiskowym okazał się fakt nakładających się jubileuszy takich artystów, jak Krzysztof Cugowski, Krzysztof Ścierański, Grupa Laboratorium, J.J. Band, premierowe koncerty z Bernardem Maseli i jego płytą Drifter, koncerty z Sebastianem Riedlem w znakomitym projekcie akustycznym, współpraca ze wspaniałą grupą Another Pink Floyd, rozwinięcie współpracy ze znakomitymi kolegami z Super Trio – Witkiem Łukaszewskim czy grupą SPiS, to tylko część zajęć, które mogę wymienić jednym tchem mówiąc o mijającym roku.

Pięknym uzupełnieniem były również różnego rodzaju nagrania, czy pojawiające się coraz częściej spotkania warsztatowe z młodzieżą. Wiele się działo dzięki znakomitym artystom, z którymi występowałem, jak również dzięki organizatorom i wielu wspaniałym ludziom pracującym w kulturze.

Zatem bardzo dziękuję Wam wszystkim za znakomity czas, czas twórczych działań i przepięknych emocji. Specjalne podziękowanie dla Remka za kompleksowe prowadzenie mediów społecznościowych i JKW za wieloletnie wsparcie.

Życzę wszystkim dobrego przyszłego roku i abyśmy mogli w przyszłości kontynuować współpracę równie owocnie.

Marek R