Mistrzowie Gitary – Marek Raduli – cz. 1

Mistrzowie Gitary

Zapraszając do obejrzenia pierwszej części spotkania, które odbyło się we wrześniu tego roku w mojej pracowni, chciałbym podziękować Tomkowi Andrzejewskiemu oraz Piotrowi Chłopasiowi za pomysł i realizację dokumentu Mistrzowie Gitary.


Dwie, a może trzy części będą dotyczyły mojej drogi artystycznej, sprzętu oraz krótkiego workshopu, czyli prezentacji np. ulubionej zagrywki gitarowej.

Prócz publikacji na Facebooku, materiały będą dostępne na mojej nowej stronie internetowej marekraduli.com, do której odwiedzania serdecznie zapraszam.

Spotkanie z kolejnym gościem, czyli mistrzem gitary jakim jest niewątpliwie Marek Raduli, zaowocowało obszernym materiałem video dlatego podzieliliśmy go na trzy epizody. Pierwszy to geneza, drugi to sprzęt i brzmienie a trzeci zagrywka dla naszych widzów 🙂 W tym odcinku Marek opowie nam o swoich początkach gry na gitarze, ewolucji muzycznej na przestrzeni lat oraz o tym, jak rozpoczęła się jego kariera profesjonalnego muzyka. Marek ma niesamowity dar wprowadzenia słuchacza i widza w niesamowity świat muzyki. Dlatego bądźcie z nami i miłego oglądania. Mistrzowie Gitary – Marek Raduli.